Domů » Supertronic

Supertronic

Výhody energetické diagnostiky organismu pomocí přístroje Supertronic

Jde o neinvazivní metodu, která již v předstihu může odhalit funkční potíže v určitém orgánu. Má největší význam v prevenci, kdy je regenerace také nejúčinnější a kdy lze spolehlivě odstranit příčinu poruchy funkce orgánu. Pokud se zdravý člověk nechá změřit minimálně 1x za půl roku u poradce, který využívá právě tuto metodu, nemusí mít obavy z nebezpečných chronických onemocnění.

Přístroj prokáže funkční poruchy ještě před projevením symptomů. Následné regenerační působení vytestovaného preparátu zabrání dalšímu rozvoji poruchy a vrátí funkci příslušného orgánu do normálních hodnot.

Měření Supertronic
Měření supertronic

Pokud již klient vykazuje určité symptomy, Supertronic dokáže zacílit regeneraci přímo na původ onemocnění a organismus se vrací mnohem rychleji k normálu. I v případě těžkých a mnohdy neléčitelných postižení dochází alespoň k částečné nápravě během 6 až 9 měsíců řízené regenerace.

Jak dlouho bude regenerace trvat, závisí na hloubce postižení. U mladých lidí nebo u problémů, které se objevily v nedávné době, může dojít k nápravě už do 3 týdnů. Regeneraci lze většinou kombinovat s klasickou léčbou, neboť princip regeneračního působení je naprosto odlišný od působení klasických léčiv.

Existují některé výjimky, ty ovšem poradci Energy znají, a vědí, který alternativní preparát v kterém případě použít.Metoda měření Supertronicem je určena k odhalování funkčních problémů,čímž se liší od lékařské diagnostiky, při níž se zjišťují organické poruchy a anatomické změny.

Nelze tedy zaměňovat lékařskou diagnostiku s diagnostikou energetickou, která je její alternativou a klasickou medicínskou diagnostiku vhodně doplňuje.Cestou analýzy lze zjistit zdroj problémů, případně z čeho a proč postižení vzniklo, včetně zjištění stresu, jeho druhu a také jeho emocionální původ.

Měření Supertronicem je jediná běžně dostupná metoda, která dokáže rovněž vytestovat preparáty „nabité“ bioinformací (např. homeopatika, přípravkyEnergy).

Více informací o měření pomocí přístroje Supertronic naleznete na stránkách www.energy-poradna.cz